Aktualności


Już wkrótce odbędą się 13. Międzynarodowe Targi Gołębi Pocztowych EXPOGołębie połączone z 70. Ogólnopolską Wystawą Gołębi Pocztowych, organizowaną przez Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych.
 
Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału oraz odwiedzenia naszego stoiska ! 
 
EXPOGołębie odbędzie się w dniach 7-9 stycznia 2022 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

 


 

czytaj więcej...

Produkty


czytaj więcej...

MULTI-PRE-PROBIOTYK


czytaj więcej...

SEPTANOL- PREPARAT WIRUSOBÓJCZY

·      

Działanie wirusobójcze, bakteriobójcze, bójcze wobec prątków gruźlicy, grzybobójcze.


Zapraszamy do wykorzystania płynu Septanol w celu zapobieganiu rozprzestrzenia się Covidu w otoczeniu. Septanol od 2004 roku dzięki swoim właściwościom bójczym skutecznie oddziaływuje  nawet na prątki gruźlicy. Pozwól, spotkać się ze mną, a przedstawię Ci wszystkie zalety Septanolu i zachęcę Cię do zakupu.

mgr Alina Pryka
Przedstawiciel handlowy
tel.: +48 538 378 065
e-mail: septanol@profeed-animals.pl

czytaj więcej...

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Pragniemy poinformować, że od 25 maja 2018 r. zacznie obowiązywać tzw. "RODO", czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Rozporządzenie to będzie stosowane równolegle we wszystkich państwach Unii Europejskiej i ma na celu uspójnienie zasad przetwarzania danych osobowych na tym obszarze.

Spowodowało to konieczność dostosowania naszych usług pocztowych do nowych przepisów. Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej
 polityce prywatności.
czytaj więcej...


czytaj więcej...
© PROFEED