Aktualności


SEPTANOL- PREPARAT WIRUSOBÓJCZY

·      

Działanie wirusobójcze, bakteriobójcze, bójcze wobec prątków gruźlicy, grzybobójcze.


Zapraszamy do wykorzystania płynu Septanol w celu zapobieganiu rozprzestrzenia się Covidu w otoczeniu. Septanol od 2004 roku dzięki swoim właściwościom bójczym skutecznie oddziaływuje  nawet na prątki gruźlicy. Pozwól, spotkać się ze mną, a przedstawię Ci wszystkie zalety Septanolu i zachęcę Cię do zakupu.

mgr Alina Pryka
Przedstawiciel handlowy
tel.: +48 538 378 065
e-mail: septanol@profeed-animals.pl

czytaj więcej...

INFORMACJA DOTYCZĄCA WYBORU WYKONAWCY USŁUG BADAWCZYCH W RAMACH ZAPYTANIA OFERTOWEGO NR 2020-4248-13201


W wyniku postępowania ofertowego dotyczącego zapytania ofertowego nr 2020-4248-13201 został wybrany Wykonawca usług badawczych – zaangażowanie jednostki laboratoryjnej w ramach umowy cywilno-prawnej. Szczegóły o wyniku postępowania ofertowego znajdują się w zakładce „czytaj więcej”.

 

czytaj więcej...

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Pragniemy poinformować, że od 25 maja 2018 r. zacznie obowiązywać tzw. "RODO", czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Rozporządzenie to będzie stosowane równolegle we wszystkich państwach Unii Europejskiej i ma na celu uspójnienie zasad przetwarzania danych osobowych na tym obszarze.

Spowodowało to konieczność dostosowania naszych usług pocztowych do nowych przepisów. Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej
 polityce prywatności.
czytaj więcej...
© PROFEED