Aktualności


Firma PROFEED

Firma PROFEED wierzy w „zielony świat” i siłę płynącą z natury. Specjaliści PROFEED dostrzegają subtelne związki pomiędzy człowiekiem, środowiskiem i zwierzętami i dlatego uważamy, że preparaty dla zwierząt powinny być jak najbardziej naturalne, bo dbając o zwierzęta w sposób naturalny jednocześnie dbamy o siebie i naszą planetę. 

W 2019 roku zainstalowaliśmy na terenie firmy panele fotowoltaiczne. Panele fotowoltaiczne wytwarzają energię elektryczną ze słońca. Można z pewnością stwierdzić, że PROFEED korzysta z czystej energii elektrycznej.

czytaj więcej...

czytaj więcej...

Zapytanie ofertowe nr 1/2.3.2/AA/PROFEED STANISŁAW BRUŹDZIŃSKI/2019

Zapytanie ofertowe nr 1/2.3.2/AA/PROFEED STANISŁAW BRUŹDZIŃSKI/2019 dotyczące wyboru Wykonawcy usługi polegającej na opracowaniu oraz zbadaniu wpływu nowego wyrobu, jakim jest produkt ziołowy, na budowę i funkcje wątroby, a także wpływu preparatu na zdrowotność i produkcyjność drobiu. Zapytanie to kierowane jest w związku z przystąpieniem do realizacji projektu pt. "Innowacyjna metoda produkcji dodatków ziołowych dla poprawy statusu zdrowotnego wątroby i produkcyjności drobiu" współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Regionalnego. czytaj więcej...

Protokół z postępowania o wybór Wykonawcy usługi zgodnie z przedmiotem zapytania ofertowego nr. 1/2.3.2/AA/PROFEED STAN

Protokół z postępowania o wybór Wykonawcy usługi zgodnie z przedmiotem zapytania ofertowego nr. 1/2.3.2/AA/PROFEED STANISŁAW BRUŹDZIŃSKI/2019. czytaj więcej...

ORNITOLOGICZNE MISTRZOSTWA ŚWIATA – MATOSINHOS 2020

 

Składamy serdeczne podziękowania dla Polskiej Federacji Ornitologicznej (Zarządowi PFO) za okazaną pomoc oraz możliwość uczestnictwa w tym pięknym wydarzeniu, jakim były Ornitologiczne Mistrzostwa Świata. Wyrażamy nadzieję, że nasza współpraca będzie w przyszłości kontynuowana.

 

To była dla nas ogromna przyjemność móc spotkać się z miłośnikami ptaków z całego świata. Gratulujemy nagrodzonym oraz życzymy dalszych sukcesów.

                                   

                                                                                                            Zespół PROFEED

czytaj więcej...

Diuretix


czytaj więcej...

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Pragniemy poinformować, że od 25 maja 2018 r. zacznie obowiązywać tzw. "RODO", czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Rozporządzenie to będzie stosowane równolegle we wszystkich państwach Unii Europejskiej i ma na celu uspójnienie zasad przetwarzania danych osobowych na tym obszarze.

Spowodowało to konieczność dostosowania naszych usług pocztowych do nowych przepisów. Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej
 polityce prywatności.
czytaj więcej...

49 Okręgowa Wystawa Gołębi Pocztowych

Pragniemy serdecznie podziękować Hodowcom, Klientom oraz wszystkim Gościom za odwiedzenie naszego stoiska oraz za okazanie zainteresowania naszymi produktami podczas
49 Okręgowej Wystawy Gołębi PZHGP Okręg Bydgoszcz.

czytaj więcej...

EXPOGołębie 2018

10 edycja Międzynarodowych Targów Gołębi ExpoGołębie 2018 już na nami. Chcielibyśmy złożyć serdeczne podziękowania wszystkim tym, którzy odwiedzili nasze stoisko i zapoznali się z produktami linii PROFEED taube. W trosce o naszych Klientów, oprócz znanych i docenianych preparatów, zaprezentowaliśmy również nowości produktowe. Jest nam niezmiernie miło, że prezentowana przez nas oferta spotkała się z tak dużym zainteresowaniem. Mamy nadzieję, że nawiązane podczas targów relacje zaowocują przyszłą współpracą.

 

Szczególnie dziękujemy hodowcom za bezpośrednie spotkania, ciekawe rozmowy oraz ciepłe słowa wsparcia w działalności naszej firmy. Dzięki temu upewniliśmy się, że to co robimy ma sens. Życzymy wszystkim owocnych sukcesów oraz propagowania tej wspaniałej idei, jaką jest hodowla gołębi pocztowych.

 

                                                                                              Dziękujemy !  Zespół PROFEED


czytaj więcej...

GRATULACJE!

 

Gratulujemy naszemu przedstawicielowi

linii Siegertaube - Jackowi Dyszy!!!

 
 
 Gołąb p. Jacka przyleciał jako pierwszy w locie narodowym BRUKSELA w Okręgu Katowice.

Dystans: 1015 km. Czas przybycia: 17:59:13

czytaj więcej...

Nowość Drożdże w żelu

PREPARAT:

  • zwiększa wytrzymałość gołębi
  • ułatwia prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego
  • wpływa wzmacniająco i pobudza apetyt
  •  wspiera organizm po szczepieniach i chorobach
czytaj więcej...
© PROFEED